چینی بهداشتی مروارید

چینی مروارید

معرفی کارخانجات چینی بهداشتی مروارید

شرکت کارخانجات چینی بهداشتی مروارید از سال 1368 با نام های تجاری مروارید ، PLUS و UNIK پیشگام در صنعت چینی بهداشتی کشور است که با بکار گیری دانش فنی روز ، مواد اولیه مرغوب ، سیستم های کنترل کیفیت جامع TQM و همچنین با برخورداری از تکنولوژی به روز دنیا در زمره بزرگترین تولیدکنندگان چینی بهداشتی مطرح بوده بگونه ای که در حال حاضر توانایی تولید بیش از 12 هزار تن در سال را دارد .

این شرکت همراه با گذر زمان توانسته تولیدات خود را از نظر کمی و کیفی افزایش داده و مرزهای تولیدات ملی را پشت سر گذارد.

شرکت کارخانجات چینی بهداشتی مروارید. مفتخر به اخذ گواهینامه های بین المللی (ISO 9001 ،OHSAS 18001 ، ISO 14001 ). استاندارد CE اروپا و پیاده سازی سیستم IMS گردیده است.

شرکت چینی بهداشتی مروارید

همواره سعی نموده با نوآوری. ارتقا، کیفیت و رعایت صرفه جویی در مصرف عنصر گرانبهای آب در طراحی محصولات و ارائه خدمات مطلوب. ضمن پاسخ شایسته به اعتماد مشتریان ارزشمند خود ، بهداشت ، سلامتی و آرامش را برای ایشان فراهم آورد. در راستای پیگیری ماموریت و اهداف سازمانی. احترام به ارزشهای انسانی (تعهد، صداقت، مشتری مداری، عملگرایی و حفظ محیط زیست). را سرلوحه اقدامات سازمان قرار داده و همواره با تلاش و تداوم نوآور. پیوسته درصدد ارتقاء استاندارد های موجود صنعت چینی بهداشتی ایران در سطح بین المللی می باشد.

  • محصولات مروارید از جمله توالت فرنگی مرواریدرا می توان در سراسر کشور از طریق عاملین فروش این شرکت تهیه کرد.
  • محصولات مروارید ، از شش ماه تا یکسال محصولات دارای گارانتی است.
  •  کلیه محصولات با نام تجاری مرواریدتولید داخلی می باشد و فرنگی ها با مارک pluse و Unik محصولات این شرکت می باشد. که تحت نظارت کامل شرکت مروارید در خارج از کشور تولید می گردد.
  • از بهترین لعاب موجود در صنعت و دارای فن آوری نانو که جرم کمتری را به خود می گیرد تهیه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *