بازسازی خانه

بازسازی خانه – ساختمان ، آپارتمان و منزل با توجه به قیمت بالای خانه در ایران به شدت محبوب شده است. در واقع به جای تغییر خانه با توجه به قیمت بالای این کار می توان محل سکونت خود را به بترین شکل ممکن بازسازی کرد و استفاده بهینه از آن داشت. بازسازی خانه قدیمی ویلایی نیز می تواند به خانه های قدیمی ارزش زیادی داده و محیطی دلنشین برای زندگی آماده نماید. همچنین در هنگام خرید خانه و آپارتمان نیز می توان خانه های چندساله خریjد و آن را با توجه به سلیقه و نیاز خود بازسازی کرد. می توان با سپردن کار بازسازی به گروه های حرفه ای مانند آی بس که هم در بخش تامین محصولات و هم خدمات فعالیت می کنند، بازسازی با هزینه کم انجام داد. به شما پیشنهاد می کنیم با دیدن تصاویر بازسازی خانه قبل و بعد تصوری از تغییرات تعمیرات خانه خود داشته باشد.

آی بس با بررسی نیاز شما و تطابق آن با سبک های دکوراسیون؛ پیشنهاد ویژه برای شما دارد. پیش از هر کاری با مشاورین ما به صورت رایگان ارتباط بگیرید و مشورت کنید.

?︎” مشاورین آی بس به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته آماده مشاوره رایگان و بازدید از محل شما هستند. “?︎”

(خط ویژه) 91018986-021 

آی بس تضمین خدمات، قیمت مناسب خدمات و تامین تجهیزات مورد نیاز بدون واسطه و با بهترین قیمت

اطلاعات جامع در رابطه با بازسازی خانه

بازسازی خانه و یا ساختمان شامل بخش های مختلفی است، از جمله بازسازی سرویس بهداشتی، بازسازی حمام، بازسازی آشپزخانه، بازسازی کل ساختمان و… در بازسازی می توان با طراحی دکوراسیون و انتخاب یکی از سبک های مختلف هارمونی ویژه و با توجه به شخصیت و نیاز شما داد. پیش از ادامه بحث باید به شما بگوییم که می توان محل زندگی را کاملا تغییر داد و مطابق با سلیقه و نیاز شما کرد، بنابراین اگر خانه کوچکی دارید و یا نمی توانید خانه خود را تغییر دهید و یا خانه شما بزرگ است و چیدمان و… آن برای شما سخت است، اصلا نگران نباشید و می توان با طراحی و بازسازی دوباره آن، محیطی اختصاصی برای شما ساخت.

بازسازی و تعمیرات خانه شامل بخش های مختلف و روش های متنوع و با هزینه های متفاوتی می توان انجام شود. همچنین با توجه به متریالی که در بازسازی و تعمیر خانه استفاده می شود، مشخص می شود که هزینه بازسازی خانه چقدر است و می تواند برمبنای بودجه و سلیقه شما تنظیم شود. آی بس آمادگی دارد با مشاوره رایگان و بررسی نیاز و سلیقه شما، بهترین بازسازی را برای شما انجام دهد.

هزینه بازسازی خانه

هزینه باسازی ساختمان به عوامل مختلفی از جحمله موارد زیر بستگی دارد:

  • نیاز به طراح دکوراسیون دارید و یا خرید
  • همه بخش ها و یا تنها بخش هایی از آن مانند: بازسازی سرویس بهداشتی و یا آشپزخانه و…
  • مصالح و متریال مورد نیاز برای بازاسازی
  • تغییر کلی و نقشه خانه و ساختمان و یا بازسازی با نقشه فعلی
  • ترکیبی از موراد مختلف که مورد پسند شماست، مانند کابینت MDF و یا کابینت ممبران و… رنگ کردن دیوارها و یا کاغذ دیواری و…
  • و سایر موارد

آی بس با توجه به تامین مصالح و موارد مورد نیاز و همکاری با تیم های حرفه ای در زمینه بازسازی، هزینه های بازسازی شما را به شدت کاهش می دهد.

مراحل بازسازی ساختمان

بازسازی خانه می تواند تمامی کارهایی باشد که بعد از سفت کاری ساختمان انجام می شود و شامل نازک کاری است. در برخی موارد که نیاز به تقریب بخش هایی از ساختمان، مانند تغییر جای یک دیوار و یا بزرگ کردن و کوچک کردن یک اتاق و یا تغییر مکان آشپزخانه و سرویس، شامل بخش سفت کاری خانه نیز می شود. سفت کاری بخش از ساختمان سازی است که شکل و شمایل ساختمان را شکل می دهد. فعالیت هایی که در بخش نازک کاری انجام می شود و در بخش بازسازی خانه و ساختمان نیز انجام می شود، شامل اندود کاری، عایق کاری، سنگ کاری، ماشی، نقاشی و کاغذ دیواری، برق کاری، تاسیسات و درب و پنجره و… را شامل می شود.

ترتیب اجرای مراحل

پروژه بازسازی خانه و ساختمان نیز مانند تمامی پروژه ها سایر دو نوع فعالیت هستند، برخی از فعالیت ها پیش نیاز سایر فعالیت ها می باشد و برخی فعالیت ها را می توان همزمان با سایز فعالیت ها انجام داد. برای مثال اگر بخواهید اول سرامیک انجام دهید و سپس دیوارها را گچ کاری کنید، گچ روی سرامی ریخته می شود و آن ها را خراب می کنند. پس بهتری است با بررسی فعالیت های مختلف یک پروژه بازسازی موارد را به نحوی پیش ببریم که مشکلی برای سایر بخش ها ایجاد نکند.

ما در آی بس با توجه به شناخت کامل فرآیند بازسازی و بخش بندی کارها، از اصول مدیریت پروژه استفاده می کنیم تا در کمترین زمان ممکن فرآیند پروژه بازسازی صورت پذیرد و کارها با هم هم پوشانی نداشته باشند و به نحوی نباشد که مشکلی برای یک دیگر ایجاد کنند. تخصص آی بس علاوه بر تامین تجهیزات و موارد مورد نیازف مدیریت پروژه و تضمین خدمات است. آی بس به این نتیجه رسیده که بایستی برای کار حرفه ای تمامی موارد را به صورت حرفه ای پیش ببرد و زمانبندی اختصاصی برای پروژه شما داشته باشد.

دکوراسیون در بازسازی

انتخاب طرح کلی دکوراسیون در بازسازی خانه و ساختمان و آپارتمان به شما کمک می کند که از ابتدا بدانید چه می خواهید. انتخاب دکوراسیون به شما کمک می کند که با ایجاد هماهنگی در اجزای مختلف خانه، هارمونی جزییات را رعایت کنید و بیشتر استفاده را از تمامی اجزای خانه ببرید. بنابراین پیشنهاد ما در آی بس برای شما این است که پیش از هر کاری بدانیم قرار است خانه را با چه دیزاینی طراحی کنیم و پس از آن بهترین هارمونی را ایجاد کنیم. در ادامه به بررسی انواع دکوراسیون ها می پردازیم. با مشخص شدن سبک کار مشخص می شود که از چه رنگ ها و تجهیزات و متریالی برای بازسازی می توان استفاده کرد.

انواع دکوراسیون

همانطور که گفته شد برای بازسازی خانه در ابتدا باید طرح کلی و دکوراسیون کلی را مشخص کنیم. برای انتخاب طراحی دکوراسیون در ابتدا بهتر است سبک های طرح دکوراسیون را بررسی کنیم و با آن ها آشنا شویم. پس از آشنایی با انواع دکوراسیون و مطابقت آن ها با سلیقه و نیاز خود، بهترین طرح را برای خود انتخاب کنید. سبک‌های مخلفی مانند مدرن، مینیمال، اسکاندیناوی، صنعتی و… تفاوت‌های بسیاری با یکدیگر دارند و شما باید با توجه به سلیقه خود یکی از آن‌ها را برای دکوراسیون منزل خود انتخاب کند.

سبک دکوراسیون مدرن

خود واژه مدرن یک واژه گسترده می باشد. دکوراسیون مدرن در زمینه دکوراسیون معمولا به یک بازسازی خانه گفته می شود که دارای خطوط صاف و منظم، پالت رنگی ساده و موادی مانند استیل و شیشه طراحی شده است. در دکوراسیون مدرن حس سادگی در همه المان‌های از بازسازی خانه تا مبلمان مشاهده می‌شود. صاف، صیقلی، براق و شفاف از جمله مشخصاتی است که در سبک مدرن از آن استفاده می شود.

از ویژگی‌های مهم دکوراسیون مدرن استفاده از اشکال هندسی مانند دایره‌ها و چهارگوش‌ها می باشد. اشکال هندسی با گوشه مشخص کننده سختی دنیای مدرن می باشد. در بازسازی خانه به سبک مدرن اشکال منحنی احساس حرکت و پویایی زندگی مدرن را مشخص می کند. ترکیب این دو سبک از اشکال، تصویری واضح و شفاف از مفهوم مدرنیته را ایجاد می کند.

 سبک دکوراسیون امروزی

سبک های دکوراسیون مدرن و امروزی دو نوع سبک  کاملا متفاوت در بازسازی خانه هستند که معمولا به جای یکدیگر استفاده می‌شود. از جمله تفاوت های اصلی آن ها عبارتند از: سبک مدرن تفسیری از طراحی است که در قرن بیستم شروع شده است. سبک امروزی یا معاصر انعطاف‌پذیری بالایی داشته و به سبک خاصی پایبند نمی باشد. برای مثال همانطوری که پیش از این نیز گفته شده در سبک مدرن از خطوط خمیده استفاده نمی شود ولی در سبک امروزی ممکن است شاهد خطوط خمیده در طراحی باشیم.

سبک دکوراسیون مینیمال

سبک مینیمال در بازسازی خانه و ساختمان از سبک‌های پرطرفدار می باشد. سبک دکوراسیون مدرن تقریبا همانند سبک مدرن و از آن هم ساده‌تر می باشد. به طور کلی می توان گفته سبک دکوراسیون داخلی مینیمال در بازسازی خانه و ساختمان ساده ترین سبک طراحی دکوراسیون می باشد. در سبک مینیمالیست معمولا از پالت‌های رنگی خمثی استفاده می شود و از لوازم موجود با زرق و برق‌دار استفاده نمی شود. رنگ سفید مهمترین رنگ‌ در دکوراسیون مینیمال است.

واژه “مینیمال” به معنی سادگی و حذف تمام عناصر اضافی از محیط است. از جمله ویژگی های دکوراسیون مینیمال، استفاده از تضاد رنگ‌ها در آن می باشد. معمولا در سبک دکوراسوین داخلی مینیمال رنگ سفید در کنار رنگ سیاه استفاده می شود. استفاده از از تضاد رنگ ها برای این است که فضا بیش از حد خنثی نباشد.

 سبک دکوراسیون صنعتی

سبک صنعتی در بازسازی خانه و ساختمان از سبک‌های دوره انقلاب صنعتی اروپا و خانه‌های شهری قرن های ۱۷ و  18میلادی اروپا الهام گرفته است. در سبک دکوراسیون صنعتی از عناصری که حس ناتمام بودن طرح را می دهند استفاده می شود. در این سبک معمولا از آجر و یا چوب  و حتی لوله و تیر آهن در ظاهر دکوراسیون استفاده می شود.

از آنجایی که از مبلمان چرم در آن دوره از تاریخ اروپا طرفداران زیادی در بین ثروتمندان داشت و از حمله موارد حتمی دکوراسیون صنعتی است.

سبک دکوراسیون مدرن قرن بیستم

سبک مدرن دهه نود میلادی که آن را Mid-Century modern نیز می نامند، در واقع نگاهی به گذشته و به طراحی های اواسط دهه ۱۹۰۰ میلادی (۱۹۵۰ تا ۱۹۶۰) می باشد. این سبک دکوراسیون در بازسازی خانه حس نوستالژی را به فرد القا می‌کند. در این سبک برخی از عناصر مینیمال دیده می شود و ساده بودن نیز یکی از عناصر مهم رعایت شده در آن به حساب می‌آید.

سبک دکوراسیون سنتی غربی

در سبک سنتی دکوراسیون در بازسازی خانه شاهد شاخصه های کلاسیک همراه با مبلمان مجلل با تعداد زیاد لوازم تزئینی بودیم. از جمله ویژگی‌های مطرح در خانه های طراحی و اجرا شده به سبک سنتی، می‌توان با استفاده از چوب های تیره، تنوع رنگی پررنگ، تنوع بافت های استفاده شده در طراحی، مبلمان با پارچه‌های بافتنی یا مخمل استفاده کرد. مانند ابریشمی و گلدوزی و استفاده از خطوط منحنی اشاره کرد.

آی بس همراه همیشگی شما، آی بس آرامش بخش خانه شما

آی بس

آی بس با توجه به سابقه طولانی در زمینه بازسازی و همچنین ارتباط با تولیدکنندگان در زمینه تجهیزات خانه و آشپزخانه، می تواند فرآیند بازسازی را با بهترین هزینه و کیفیت انجام دهد. ما در آی بس با توجه به اینکه نمایندگی برخی از تولیدکنندگان در صنایع مرتبط با خانه و آشپزخانه را دارد، می تواند تجهیزات را با قیمت مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. هدف ما در آی بس ارائه خدمات و محصولات با پایین ترین قیمت و بالاتر کیفیت می باشد. تعهد ما در آی بس کسب رضایت شما از بخش بخش خانه خود شما می باشد.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *