گلدیس کاشی

گلدیس کاشی در سال 1381 نه تنها با هدف ارتقاء کیفیت محصولات بلکه جهت افزایش سهولت در تامین نیاز مشتریان در شهر یزد تاسیس شد. با گذشت کمتر از سه سال از تاسیس گلدیس کاشی طیف گسترده ای از محصولات تولید شدند که نه تنها با استانداردهای اروپایی مطابقت داشتند بلکه شیوه های کنترل کیفیت ما تا حد زیادی فراتر از این استاندارد نیز بودند.

ما برای تضمین کیفیت بالای این محصولات همواره از بهترین طرح ها، فرآیندهای تولیدی و ماشین آلات ایتالیایی استفاده می کنیم. نقطه قوت منحصر به فرد ما در صنعت سرامیک شبکه توزیعی است که ایجاد کرده ایم که این امکان را فراهم آورده تا فاصله میان خود به عنوان تولید کننده و فروشندگان مان را کم کرده و به لحاظ زمان بسیار کوتاه اقدام، میزان بالای رضایت مندی مشتریان را فراهم آوریم.

این شبکه برای فروشندگان در نقاط جغرافیایی مختلف با نیازهای متنوع این فرصت را فراهم می آورد تا نیازهای منطقه خود را برآورده نموده و در عین حال قدرت خرید و پشتیبانی بیشتری را برای شان ایجاد می نماید.

هدف اصلی  گلدیس کاشی

هدف اصلی ما این است که آسایش و رفاه را در زندگی مردم به وجود بیاوریم.

چشم انداز

چشم‌انداز ما این است که الهام‌بخشی، کیفیت و آسایش را از طریق نوآوری در زندگی مخاطبان‌مان خلق کنیم.

ماموریت

مأموریت ما این است که -با به کارگیری دانش گذشته- در صنعت کاشی و سرامیک ایران و خاورمیانه تحولی بزرگ و ماندگار به وجود بیاوریم و با تحلیل و بررسی حال و برنامه‌ریزی مستمر برای آینده، سازمانی مخاطب‌محور داشته باشیم که با نوآوری در محصولات و خدماتْ کیفیت، آسودگی خیال و رضایت مدام را در در مسیر رفاه و آسایش مردم خلق می‌کند.

بیانیه جایگاه

ما می‌خواهیم برندی منتخب باشیم که برای مشتری/ مصرف‌کننده بستر انتخاب‌های هوشمند از جنس کیفیت، قیمت، تنوع محصولی و آخرین روندهای بازار را ایجاد می‌کند.