چینی بهداشتی کرد

چینی کرد در سال ۱۳۶۲ با هدف طراحی و تولید انواع چینی بهداشتی باکیفیت بنیان گذاشته شد تا ضمن پاسخگویی به نیازهای داخلی، بخشی از بازار کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا را نیز پوشش دهد.

کارخانه چینی کُرد با مساحت ۳۰۰ هزار مترمربع، واقع در کرمانشاه، یکی از کارخانه‎های مدرن‌ و مجهز تولید چینی بهداشتی ایران است.

این شرکت با تولید بیش از ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار قطعه چینی بهداشتی در سال. به‌عنوان بزرگ‌ترین کارخانه تولید چینی بهداشتی در كشور شناخته شده است. کرد نقش مهمی در تولید محصولات چینی بهداشتی در ایران و خاورمیانه دارد.

چینی کرد همواره تلاش کرده است، اهمیت کیفی و عملکردی اجزا و فضاهای مختلف خانه و محل کار را به جامعه نشان دهد. به همین منظور و با هدف برآوردن نیاز مصرف‌کنندگان. با راه اندازی خط تولید کاشی کُرد در سال ۱۳۸۶. علاوه بر چینی بهداشتی، به تولید محصولات متنوع، زیبا و باکیفیت در صنعت کاشی نیز پرداخت.
خانواده بزرگ چینی کرد با بهره‏ گیری از ۱۲۰۰ نیروی متخصص محلی. مدیران حاذق ایرانی و تخصص مشاوران مجرب بین‏ المللی، همواره كوشيده است بالاترین درجه کیفیت. نوآوری، زیبایی و تنوع را به مشتريان خود ارائه دهد. و در سبک زندگی مصرف کنندگان تحول ایجاد کند.

چینی کرد، این دستاوردها و موفقیت‏ ها را مرهون تلاش يكايك اعضا و کارکنانی است. که با توجه به کار گروهی. خرد جمعی و همدلی، توانسته‏ اند نوآوری و سبک مدرن تولید چینی بهداشتی را با هنر ایرانی تلفیق کرده. و این گروه را به یکی از ‏تولیدکنندگان موفق ایرانی تبدیل کنند که محصولاتش بر مبنای سه محور سبک نوین طراحی، حفاظت از سلامت جامعه و تعهد به حفظ محیط‌زیست تولید می شود.

گارانتی

توالت‌های فرنگی یک تکه چینی کُرد در صورت نصب توسط سرویس‌کار مجاز، دارای سه سال گارانتی بدنه و شش ماه گارانتی مکانیزم است. برای اطلاع از جزئیات بیشتر به بخش «اینجا» مراجعه کنید.