چینی بهداشتی نوین سرام

مجتمع تولید چینی بهداشتی نوین سرام در سال ۱۳۸۳ تاسیس و فعالیت خود را در استان یزد در شهرک صنعتی طبس در زمینی به مساحت حدود چهل و پنج هزار متر مربع آغاز کرد. این مجتمع تولید خود را به میزان سالانه یک هزار تن درانواع محصولات چینی بهداشتی آغاز و در طرح توسعه اولیه خود توانسته است. سطح تولیدات خود را به میزان  سه هزار تن  افزایش  داده است. با توجه به استفاده از مواد اولیه مرغوب داخلی و خارجی. ماشین آلات مدرن و پیشرفته و با بهره گیری از نیروی متخصص. مدیران حاذق ایرانی و تخصص مشاوران مجرب داخلی و بین المللی توانسته است. محصولاتی با کیفیت بالاتر از سطح استاندارد ملی ایران تولید و در تمام نقاط ایران عرضه نماید

این دستاوردها و موفقیت ها مرهون تلاش یکایک اعضا و کارکنانی است که در امر تولید، توزیع و عرضه محصولات. با توجه به کار گروهی، خرد جمعی و همدلی. توانسته‏ اند محصولات شایسته سلیقه و هنر ایرانی را با سبکی مدرن و نوآورانه به بازار چینی بهداشتی کشور ارائه نمایند و برندی را در سطح کشور تعریف کنند که نماد کیفیت، نوآوری در طراحی و محافظت از محیط زیست می باشد.

بسته‌بندی مناسب

محصولات چینی، ترد و شکننده هستند و بنابراین بسته‌بندی آن‌ها باید به‌گونه‌ای باشد که هنگام حمل‌ونقل کمترین آسیب را ببیند، به‌ ویژه اینکه ممکن است در اثر آسیب، ترک‌هایی در قطعه ایجاد شود که در هنگام خرید و نصب قابل‌ مشاهده نباشند و به‌ مرور زمان موجب شکستن آن شوند.

تنوع مدل

بالا بودن تنوع مدل‌های تولیدی یک تولید‌کننده، قدرت انتخاب مشتریان را با سلائق مختلف افزایش می‌دهد.

خدمات پس از فروش قطعه

نصب صحیح محصول جزء عوامل مؤثر بر عملکرد و زیبایی آن است که بهتر است. توسط شخصی ماهر و از طرف تولیدکننده یا نماینده آن انجام پذیرد. همچنین پاسخگویی تولید کننده در مورد هرگونه نقص فنی یا نقص عملکردی محصول و در صورت لزوم تعویض آن با یک قطعه سالم. از معیارهای انتخاب محصول است.