نمایندگی اخوان

نمایندگی اخوان

نمایندگی های اخوان جزو مراکزی می باشند که به راحتی می تواند به محصولات این شرکت دسترسی داشته باشید. برای خرید محصولات اخوان از جمله سینک ظرفشویی، فر توکار، گاز رومیزی، هود و سایر محصولات اخوان می توانید با مراجعه به نمایندگی های اخوان محصولات اخوان را تهیه نمایید. اخوان جزو پیشتاران تولید و عرضه محصولات آشپزخانه در کشور می باشد که ضمن محصولات با کیفیت بالا و رقابتی با محصولت وارداتی، از لحاظ قیمت نیز خیلی به صرفه تر از محصولات وارداتی می باشد. ضمنا خدامت پس از فروش قوی این شرکت به شما اطمینان خاطر خرید و استفاده طولانی مدت از محصولات این شرکت مطرح را می دهد.

نمایندگی اخوان در تهران و البرز و شیراز و اصفهان و…. فروش در سرتاسر کشور.

برای مشاوره و تامین محصولات اخوان با بهترین قیمت و تضمین کیفیت با آی بس تماس بگیرید.

خط ویژه 09900960074

021-91018986

شرکت اخوان

اخوان فعالیت خود را از سال 1348 آغاز کرده است. اخوان فعالیت خود را برمبنای تولید بر مبنای مهندسی نوآورانه، طراحی منحصر به فرد و خاص، درکنار کیفیت بالای آنها استوار است. این ارزش ها همچنان هم سنگ بنای موفقیت مجموعه اخوان قراردارد و به همراه روحیه کار آفرینی مستمر با اقدامات مبتنی بر آفرینش و همچنین احساس مسئولیت در قبال محصولات تولیدی سبب شده است.

کارآفرینی اخوان

آقای محسن اخوان موسس برند مطرح اخوان، تجارت خود را با ورق های فلزی در تهران آغاز کرد. همانطور که گفته شد در سال 1348 کارخانه اخوان توسط ایشان تاسیس شد. در ابتدای کار فعالیت اخوان با تولید قطعات پرسی در صنعت ابزار و و تهیزات مرتبط با ساختمان سازي شروع و با توجه به رشد صنعت ساختمان و نياز كشور به توليدات با كيفيت لوازم آشپزخانه، مجوز توليد سينك ظرفشوئي از جنس استيل را اخذ نموده و با دانش و تجربه بالا اين صنعت را توسعه و بهبود بخشيد.

پس از چند سال فرزندان محسن اخوان، با گذراندن تحصیلات خود در کشورهای آلمان و آمریکا و یادگیری فنون جدید و کار آمد روز دنیا، به این کارخانه پیوستند. با توسعه و تحقیقات و راه اندازی آزمایشگاه های معتبر تست در کارخانه و با همکاری پدرشان توانستند 5 خط تولیدی بزرگ هود، فر، گاز صفحه ، گاز مبله و شیرآلات را راه اندازی کرده و به تولیدات مجموعه اضافه نمایند.

روند توسعه اخوان

آنها با تغییر در روند تولیدات و استفاده از سیستم های رباتیک کاملاً خودکار و فن آوری لیزر دقیق برای پاسخگویی به انتظارات زیاد آقای اخوان در کیفیت تولید محصولات و دارا بودن استانداردهای روز و نوآوری بالا بهترین محصولات را در طی سالها تولید نمودند.

همکاری مستمر خانواده اخوان در زمینه های مدیریتی مجموعه در طی سالهای گذشته توانسته امروز حدود 1000 نفر پرسنل را در این کشور در جهت تولید لوازم توکار آشپزخانه رهبری کند و بدلیل متعهد بودن به رضایت مندی مشتریان خود بخش خدمات پس از فروش بسیار حرفه ای را راه اندازی نموده است. اخوان در نتیجه تعهد خود به کیفیت و طراحی های بسیار مدرن، توانسته است در محصولاتی با کیفیت بالا در صنعت لوازم آشپزخانه ایران از مزیت رقابتی قابل توجهی برخوردار شود و درنتیجه به طور مداوم سهم بازار و ظرفیت تولید خود را گسترش دهد و در توسعه طیف وسیعی از این گروه محصولات سرمایه گذاری کند و گامی بزرگ در جهت ارتقاء و پیشرفت کشورمان بردارد و بزرگترین کارخانه تولید لوازم توکار آشپزخانه را در دست داشته باشد.

معرفی شرکت اخوان

اخوان یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده سینک، گاز، هود و فر در ایران می باشد. که دائما در حال به روز رسانی محصولات خود می باشد. با این هدف توانسته در این سال ها به عنوان رهبر بازار عمل کند و سهم بازار خوبی در سطح کشور بدست آورد.

تولید بر پایه مهندسی نوآورانه، طراحی منحصر به فرد و خاص و کیفیت بالا جز اهداف کلیدی اخوان می باشد. با این تفکر شرکت اخوان با جذب پرسنلی مسئولیت پذیر و مدیرانی با روحیه کارآفرینی مستمر در قبال محصولات تولید  شده و بازار عرضه شده احساس مسئولیت دارند و با خدمات پس از فروش خوب بیش از 50 سال خانه مشتریان بوده ایم. سرمایه گذاران شرکت در ابتدا کار خود را  با واردات ورق های فلز در شهر تهران  شروع درسال 1348 با دریافت مجوز وزارت صنايع و معادن استان تهران کارخانه اخوان توسط ایشان به آقاي محسن اخوان جم تاسيس کرده اند.

فعاليت توليدي اين گروه بزرگ با توليد قطعات پرسي در صنعت ابزار و تجهيزات مرتبط با ساختمان سازي شروع و با توجه به رشد صنعت ساختمان و نياز كشور به توليدات با كيفيت لوازم آشپزخانه ، مجوز توليد سينك ظرفشوئي از جنس استيل را اخذ نموده و با دانش و تجربه بالا اين صنعت را توسعه و بهبود دادند.

با گسترش امکانات تولید و همچنین بهینه سازی دستگاه های تولید سینک، ساخت این دسته از محصولات را در مجموعه اخوان توسعه و بزرگ کرداند. در مرحله بعدی توانستند 5 خط تولیدی بزرگ هود، فر،گاز صفحه ، گاز مبله و شیرآلات را برنامه ریزی و راه اندازی کنند و به سبد محصول شرکت اضافه نمایند.

تولیدات شرکت اخوان

آنها با تغییر در روند تولیدات و استفاده از سیستم های رباتیک کاملاً خودکار و فن آوری لیزر دقیق برای  تولید محصولات با کیفیت خود اقدام نمودند. پیگیری و رویایی توسعه کارخانه اخوان در زمینه های مدیریتی  و تولیدی مجموعه در طی سالهای گذشته توانسته امروز حدود 1000 نفر پرسنل را در این کشور در جهت تولید لوازم توکار آشپزخانه جذب و مدیریت کند و بدلیل متعهد بودن به رضایت مندی مشتریان خود بخش خدمات پس از فروش بسیار حرفه ای نیز راه اندازی نمایند.

اخوان در نتیجه تعهد خود به کیفیت و طراحی های بسیار مدرن ، توانسته است در محصولاتی با کیفیت بالا در صنعت لوازم آشپزخانه ایران از مزیت رقابتی قابل توجهی برخوردار باشد و به طور مداوم سهم بازار و ظرفیت تولید خود را افزایش و در توسعه طیف وسیعی از این گروه محصولات سرمایه گذاری و گامی بزرگ در جهت ارتقاء و پیشرفت خود و کشورمان برداریم  و بزرگترین کارخانه تولید لوازم توکار آشپزخانه را در دست داشته باشد

چون ما فقط بهترین ها را تولید می کنیم و از انتخاب محصولات ما مطمئن باشید، در کنار شما بودن برای ما بزرگترین افتخار است.

مزیت های محصولات اخوان قابل ارائه در نمایندگی اخوان

  1. کیفیت عالی و بالای محصولات اخوان سبب ثبات و پیشرفت بیش از نیم قرن از مهم ترین عوامل موفقیت ما می باشد.
    روح نوع آوری ما هرگز متوقف نمی شود و همیشه در حال توسعه محصولات می باشیم.
  2. تجربه و تخصص ما در ایجاد راه حل های نوین در تولید محصولات توکار آشپزخانه، متفاوت و پیشگام می باشیم و با تکیه بر دانش و تجربه هوشمندانه ترین راه حل ها و تولیدات را در اختیار مشتریانمان تولید و ارائه می نمائیم.
  3. پیشگام در صنعت لوازم آشپزخانه و فناوری و کیفیت محصول نهایی
  4. تفاوت در نیاز شما یعنی تفاوت و تنوع در تولیدات ما
  5. تنوع بلا در گروه محصولات مختلف
  6. قیمت های رقابتی
  7. تولید مداوم و نامحدود
  8. کیفیت بالا

 

نمایندگی های اخوان

نمایندگی های اخوان جهت سعولت خرید مصرف کنندگان در سرتاسر کشور گسترش یافته است. برای خرید محصولات اخوان؛ سینک ظرفشویی اخوان، گاز رومیزی اخوان، فر توکار اخوان، هود آشپزخانه می توان به نمایندگی های مجاز اخوان و یا سایت هایی مثل آی بس که محصولات را به صورت کامل با هم مقایسه کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

نمایندگی های اخوان در تهران

آدرس : استان تهران – شهرستان تهران – محله غرب تهران – فلکه دوم صادقیه اشرفی اصفهانی نرسیده به پل همت جنب مسجد امام رضا پلاک 233

فروشگاه دیاکو

آدرس : استان تهران – شهرستان تهران – محله دلاوران – خیابان دلاوران بین تکاوران و سراج ضلع جنوب خیابان پلاک62

فروشگاه احمدی

درس : استان تهران – شهرستان تهران – محله بازارتهران – گلوبندک خیام شمالی جنب بانک گردشگری پلاک 833

آی بس نمایندگی اخوان

محصولات اخوان، به عنوان یکی از برند های اصلی بازار با تولید سینک های متنوع در بازار کشور ایران، توانسته نظر مثبت بسیاری از مشتریان را بدست آورد. بدین منظور نیاز است که خرید سینک اخوان از فروشگاه های معتبر انجام شود تا از کیفیت و اصل بودن این سینک اطمینان حاصل گردد. فروشگاه آی بس ، با هدف ارائه بهترین سینک های اخوان موجود در بازار، بدنبال ارتباط و خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

آی بس با سال ها تجربه در این زمینه و داشتن نمایندگی اخوان در شهر تهران زمینه فعالیت های مرتبط با صنعت سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه بهترین پیشنهادها را با هزینه بهینه به شما پیشنهاد می دهد. زیبایی و ایجاد محیط لدت بخش، لزوما نیاز به هزینه های بسیار ندارد.

پیش از هر اقدامی از مشاورین ما راهنمایی بگیرید.

021-91018986

ما در آی بس متعهد هستیم تا بهترین کالاها و خدمات را ارائه دهیم و متناسب با نیاز شما پیشنهادات را ارائه نمائیدم

مشاوره 24 ساعته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *