توالت زمینی طبی

توالت زمینی طبی

توالت زمینی طبی

توالت زمینی طبی تمامی ویژگی‌ها و محاسن سایر توالت‌ها را دارند. با این تفاوت که به صورت آرگونومیک و در بالاترین حد سازگاری با بدن انسان طراحی شده‌اند و همین موضوع باعث می‌شود کمترین فشار به اجزای بدن مانند پا و کمر و … وارد شود.

در توالت‌های طبی شیبی ملایم و محاسبه شده ایجاد شده که باعث می‌شود هنگام چمباتمه زدن وزن فرد به جلو انداخته شود و همین حالت فشار را از روی ستون فقرات و پاها برمی‌دارد.

توالت‌های طبی بهداشتی تر نیز هستند زیرا به علت فرم خاصشان بدن کمترین تماس را با محیط توالت دارد. کاسه توالت زمینی طبی در قسمت پایه (جایی که پاها قرار می گیرند) دارای شیب است. این سیب برای کمک به شما در هنگام نشستن و برخواستن طراحی شده است تا با فشار کمتری بر روی کمر و زانوهای خود بتوانید بنشینید و بلند شوید.

توالت زمینی طبی

مزایای استفاده از توالت زمینی طبی

استفاده از این نوع توالت زمینی در سنی که شما هنوز دچار کمر درد نشده اید، بسیار مفید است. مانع اصلی از کمر درد در آینده و نیز مشکلاتی نظیر پا درد، به شمار میرود.

معایب

اگر فردی هستید که کمر درد و یا پا درد دارید، اصلا کاسه توالت طبی برای منزل شما مناسب نیست. از این رو بهتر است که به سراغ محصولات صاف و بدون برجستگی (طرح های ساده) بروید.

ناگفته نماند که بیشترین ضرر را در سنین قبل از ایجاد درد در بدن، بخش مفصل زانو تحمل میکند. یعنی اگر دیدن که زانو شما به مرور زمان دچار درد شد، بدانید که نیاز به کاسه توالت طبی دارید. زیرا بتوانید حداقل در بخشی از کارهای روزمره فشار را از روی زانو بردارید.

پیشنهاد ما برای افرادی که از درد کمر رنج میبرند، استفاده از توالت فرنگی است.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *